Відділ освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Королева спорту набирає хід

Наприкінці 2017 року відбулась низка легкоатлетичних змагань в приміщенні. 30 листопада та 1 грудня в місто Хмельницький на Кубок області з легкої атлетики серед дорослих відбула команда Старокостянтинівського району в складі школярів 2000 року народження і молодших. Дані учні є вихованцями тренерів-викладачів РДЮСШ відділу освіти Петрука О. М. (Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.), Ковальчука Є. П. (Староостропільське НВО), Фуртеля В. В. (Воронковецька ЗОШ І-ІІІ ст.).

Ці змагання проводились вперше на теренах нашої області. Тож хочеться відзначити усіх наших спортсменів: Войтков Андрій – ІІ місце за біг на 400 м, ІІІ місце за біг на 800 м; Чорнобривий Олександр – ІІІ місце за біг на 1500 м та 3000 м. В даний час вони здобувають освіту в спеціалізованій школі-інтернаті спортивного профілю в м. Кам’янець-Подільський, де вже за три місяці свого навчання отримали значні зміни у спортивних досягненнях. За результатами цих змагань їм присвоєно ІІ дорослий розряд.

У командному заліку серед команд районів нашої області команда Старокостянтинівського району посіла почесне ІІ місце.

2 грудня у м. Старокостянтинові відбувся міжобласний турнір з легкої атлетики, присвячений Дню Святого Миколая, куди прибули команди школярів 2005 року народження і молодші. Наш район представляли учні Великочернятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Петрук О. М.).

І нам є чим пишатися: Васьковецький Дмитро тричі піднімався на п’єдестал пошани – І місце за біг на 60 м, ІІ місце за стрибки в довжину і біг на 400 м. Кухта Віталій – І місце за стрибки в довжину, поліпшив особистий рекорд до позначки 4 м 46 см. Якимчук Олег переміг в стрибках у висоту з результатом 1 м 25 см.

З 7 по 9 грудня в м. Хмельницький відбувся Всеукраїнський легкоатлетичний турнір «Подільська зима», в якому приймали участь команди міст Вінниця, Львів, Біла Церква, Одеса та багатьох інших міст України та нашої області. Учні 2000 року народження виборювали нагороди з 20 видів дисциплін, включаючи біг, стрибки та штовхання ядра.

І дуже приємно, що рівень наших легкоатлетів досяг такої позначки, що на такому рівні ми маємо і призерів і переможців. Чорнобривий Олександр двічі став чемпіоном з бігу – на 1000 і 2000 м. Войтков Андрій виборов  ІІ місце за біг на 60 м з бар’єрами, та посів ІІІ місце з бігу на 600 м.

Незабаром розпочнуться веселі зимові свята, тож бажаємо нашим вихованцям гарного веселого відпочинку та нових перемог у новому 2018 році!