Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Дошкільні навчальні заклади

Довідка

Станом на 1 січня  20 17 року в районі налічується 28 дошкільних навчальних заклади, в яких виховується 694 дітей дошкільного віку. За списками на території сільських рад проживає 1488 дітей віком від 0 до 6 років. Всього дошкільною освітою охоплено 100% дітей. З них дітей віком від 5 до 6 років — 240, які 100% здобувають дошкільну освіту.

Протягом року приділялась увага питанню підтримки та зміцненню матеріально-технічної бази дошкільних закладів. В усіх дошкільних закладах проведено поточні ремонти, упорядковано споруди на ігрових майданчиках, придбано комп’ютерну техніку, здійснено підключення до інтернет ДНЗ Сербинівської с/р, В.Чернятинської с/р, Григорівської с/р, Немиринецької с/р, Ілляшівської с/р, Іршиківського НВК, Поповецького НВК, Підгірнянського НВК, Вишнопільського НВК, Староостропільського НВО, облаштовані кімнати гігієни в Поповецькому НВК, Ілляшівському ДНЗ.

Заслуговує на увагу досвід роботи Миролюбненської, Сербинівської, Сахновецької, В.Чернятинської, Григорівської, Немиринецької, Сковородківської сільських рад по створенню належних умов для організації навчання та виховання дошкільнят та забезпечення якісного харчування дітей.

Навчально-виховний процес в 28 дошкільних навчальних закладах району здійснюють 74 педагогічних працівників, з них 19 працівник має середню спеціальну педагогічну освіту, 55— вищу.

На основі поглибленого діагностування, індивідуальних бесід, аналізу документів та спостережень за освітньо-виховним процесом спланована та проводиться методична робота з усіма категоріями працівників дошкільних навчальних закладів.