Відділ освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Військові обереги від Святого Миколая

В рамках Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая» 18 грудня 2019, напередодні новорічно-різдвяних свят, з привітаннями прийдешніх свят та з оберегами завітали у Старокостянтинівський військовий шпиталь директор Центру дитячої творчості Сапчук Н.В., методисти.

З вітаннями найкращих побажань до присутніх звернулася Сапчук Н.В. та вихованці ЦДТ, які займаються на базі Бутовецької ЗОШ I-III ступенів, керівник фольклорного гуртка Ромасєва Н.В., підготувавши для військовослужбовців святкове дійство «На Свято Миколая». Природа вносить свої корективи: на календарі грудень місяць, а за вікном неначе панує весна. А в шпиталі  - діти новорічними віншуваннями вітають військових зі святами та дарують обереги. Також  доповнили відчуття святкової атмосфери різні конкурси  та загадки, в яких наші захисники сміливо, жартома, а інколи трішки соромлячись, але залюбки приймали участь і були нагороджені невеличкими сувенірами.

Долучились до акції й здобувачі освіти, які передали  смачні  солодощі, які були придбані за кошти, зібрані здобувачами освіти шкіл району до Дня людей похилого віку акції «Не будь байдужим».

Дякуємо усім небайдужим дітям, їхнім родинам, які долучились до участі у концерті!

Дякуємо нашим захисникам, які мають незламний дух, і нехай рік новий додасть їм оптимізму, наснаги, здоров’я.

 

Координатор учнівського самоврядування ЦДТ    Рижук Л.В.

 « повернутися до списку новин