Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

В день Святого Миколая з подарунками в Самчиківський будинок-інтернат

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають не лише діти, а й дорослі. В цей святковий зимовий час розпочинаються дива. Найперше родинне свято, яке несе тепло, радість й подарунки, а дорослим ще й спогади про дитинство – це 19 грудня, день Святого Миколая.

В наш час, на жаль, сімейну підтримку не всі люди можуть отримати. Саме тому, 20 грудня людей, які мешкають у Самчиківському будинку-інтернаті для людей похилого віку та інвалідів приїхали привітати зі святом та створити родинний затишок заступник голови райдержадміністрації Гнатюк Людмила Григорівна, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Грінченко Олег Валерійович, директор Центру дитячої творчості Сапчук Наталія Василівна та методист Центру дитячої творчості Маєвська Галина Петрівна. А творчий учнівський колектив Самчиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на чолі з педагог-організатором Сорочинською Наталією Вікторівною подарували мешканцям будинку-інтернату незабутній концерт-привітання з новорічно-різдвяними святами.

Гості від щирого серця побажали присутнім доброго здоров’я, миру, новорічного настрою та вручили мешканцям цього будинку 50 пакунків солодощів, які були придбані на зібрані кошти учнями-волонтерами навчальних закладів району в рамках акції "Не будь байдужим".

 « повернутися до списку новин