Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

3 грудня в Україні відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня в Україні відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю

     Цей день не можна назвати святковим, метою його запровадження є привернення уваги суспільства до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентування уваги суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

      Сьогодні в Старокостянтинівському районі 104 дитини офіційно мають статус дитини з інвалідністю, 25 учнів за станом здоров’я навчаються індивідуально, 5 інклюзивно, 18 здобувають освіту в спеціальних школах-інтернатах, 13 дітей, внаслідок складних порушень у розвитку, не можуть навчатися.

     На превеликий жаль, відповідно санітарних обмежень спричинених пандемією у 2020 році ми не можемо проводити спільних колективних заходів, які стали для наших діток, батьків та вчителів  звичними і радісними. Але приємно зазначити, що на сьогоднішній день в «Інклюзивно-ресурсному центрі» відновлено індивідуально-корекційні заняття та проводиться комплексна оцінка стану розвитку дитини.

      Завдяки спонсорській підтримці успіхи наших маленьких відвідувачів нещодавно було відзначено подарунками. А ми в свою чергу хочемо побажати усім діткам з особливими освітніми потребами міцного здоров’я, успіхів в навчанні та впевненості в своїх здібностях і можливостях.

 « повернутися до списку новин