Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

День людей похилого віку

     Щороку світова спільнота 1 жовтня відзначає Міжнародний день людей похилого віку. Це свято – ще одна можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої верстви суспільства.  Учні навчальних закладів району також долучилисчь до цієї соціальної місії.  За доброю традицією,  Центром дитячої творчості ініційовано проведення у закладах загальної середньої освіти району  з 15 по 30  вересня  Всеукраїнської благодійної акції „Не будь байдужим”, присвяченої Міжнародному Дню людей похилого віку.

      Розуміючи, як складно в теперешній час літнім людям, особливо тим, хто з будь-яких причин залишився самотнім, на кошти зіборані учнями навчальних закладів району в результаті акції,  було закуплено та вручено кожному мешканцю Самчиківського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів продуктові набори.

    Учнями навчальних закладів району записано  відеопривітання   та святковий відеоконцерт   для мешканців  будинку-інтернату із щирими побажаннями  відчувати себе потрібними і захищеними.

    Ветерани з величезною вдячністю прийняли всі привітання і подарунки, а найголовніше - оцінили увагу і турботу з боку молоді.« повернутися до списку новин