Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Інструктивна онлайн нарада  керівників гуртків

Інструктивна онлайн нарада  керівників гуртків

19 листопада 2020 року відбулася інструктивна онлайн нарада керівників гуртків по питанню дотримання вимог організації безпечного освітнього процесу в ЦДТ, організатором якої був Центр дитячої творчості.

Інструктивна нарада відбулась у форматі інтерактивної співпраці між спікерами та учасниками через поєднання перегляду прямої трансляції засобами платформи ADOBE CONNECT. Даний захід об’єднав 25 керівників гуртків, що займаються на базі  навчальних закладів району та педагогів ЦДТ.

Учасників семінару привітала директор ЦДТ Сапчук Наталія Василівна. Під час її виступу учасники інструктивної наради мали нагоду ознайомитися з планом  заходів щодо попередження захворюваності серед вихованців та педагогів.

Керівники гуртків, що працюють на базі ЗЗСО району,  прозвітували про прийняті міри безпеки при організації занять.

Презентувала контент веб-сторінки з охорони праці Центру дитячої творчості з точки зору зручної навігації для користувачів та ознайомила із планом проведення інструктажів з охорони праці методист ЦДТ Нагорна Алла Леонідівна.

За підсумками онлайн семінару учасники обговорили питання пов’язані з нормами дотримання карантинних вимог під час занять та  загальні правила поведінки  при виявленні підозри на захворювання серед педагогів чи вихованців.« повернутися до списку новин