Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК!

Шановні бібліотекарі!  Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.Сьогодні важко переоцінити роль цих культурно-  просвітницьких осередків у збереженні та популяризації знань,   накопичених людством, їх внесок у розвиток вітчизняної освіти,   збагачення духовного потенціалу суспільства.

 

Задовольняючи наукові і культурні потреби громадян, бібліотеки   забезпечують нерозривний зв’язок минулого і сьогодення,   одержання повного огляду інформації зі світового простору, сприяють піднесенню інтелектуального рівня народу.

Бажаємо Вам, шановні працівники бібліотек, а також читачі, усі, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі  для блага Української держави.« повернутися до списку новин