Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

«Мозаїка наших талантів» - звітує Григорівська ЗОШ

13 лютого відбувся звіт художньої самодіяльності за темою «Мозаїка наших талантів» в Григорівській ЗОШ І-ІІІ ст., який гідно завершив цьогорічний пошук дитячих, креативних, творчих, всебічно обдарованих діток в нашому Старокостянтинівському районні.

На  тематичній виставці декоративно - ужиткового і образотворчого мистецтва було представлено 98 дитячих робіт, виконаних у 23 техніках.

Талановиті, енергійні 49 учасники заходу перетворили його на справжнє шкільне свято абсолютно для всіх учасників навчального процесу: дітей, батьків, педагогів.

Дружелюбна атмосфера, яка панувала в залі, стала підтвердженням того, що у стінах закладу зростають як  плоди науки, так і відкриваються юні таланти.

У яскравій і неповторній галактиці засяяли дитячі обдарування. У виконанні учениці 11 класу Валькової Юлії прозвучала пісня «Земля моя». Доповнив її молодший вокальний дует з популярною піснею  «Плакала»

Дуже сподобалась присутнім постановка лялькового театру з народною казкою «Ріпка» на сучасний лад, у виконанні вихованців лялькового гуртка «Рукавичка». Наймолодші глядачі з неприхованим захопленням дивились на виставу.

Перлинкою концерту став виступ інструментального жанру, який із своєю скрипкою представила  молодша учасниця Бондарук Ангеліна

Танцювальний колектив «Гармонія» порадували своїми запальними українськими танцями з нотками сучасної імпровізації заряд бадьорості глядачам, які не шкодували для хореографічного колективу оплесків.

До глибини  душі торкнулася присутніх інсценізація вірша Зоріани Макаренко «Війна дала мені сім’ю» у виконанні учениці 11 класу Діани Гуцалюк.

Члени творчої групи Лінійчук В. В., заступник директор ЦДТ, Стоянова С. М.,  Маєвська Г. П., методисти ЦДТ подякували дітям за творчу працю, за позитивну атмосферу звіту.

Дитячі таланти ще тільки починають рости. Для кожного, хто виходив на сцену, виступ – це вже сходинка – це лише перша сходинка в юному творчому житті.       

Щира подяка молодим талантам, організаторам, керівникам!« повернутися до списку новин