Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Акція "Оберіг"

В Україні з давніх-давен Святий Миколай опікується усіма, особливо дітками, воїнами, допомагає бідним у скруті, хворим у зціленні.

В рамках Всеукраїнського фестивалю мистецтв  «Військові обереги від Святого Миколая» напередодні Нового року з привітаннями прийдешніх свят та оберегами  завітали у військовий шпиталь заступник голови райдержадміністрації Гнатюк Л. Г., директор районного Центру дитячої творчості Сапчук Н. В., методист Центру дитячої творчості                    Стоянова С. М. та голова волонтерського загону Чернявська А. З вітаннями і найкращими побажаннями до присутніх військовослужбовців звернулась Людмила Григорівна Гнатюк.

 Вихованці ЦДТ, які займаються на базі Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Баб’юк Г.А), підготували для військовослужбовців новорічне дійство «На Святого Василя». За вікном панує зима. А в шпиталі – діти новорічними віншуваннями вітають військових зі святами  та дарують обереги, які виготовили своїми руками . Долучились до акції й мешканці      с. Немиринці, які  передали учнями солодощі до Дня Святого Миколая й Нового року. А який же Новий рік без запашних мандарин?!Тож доповнили відчуття новорічної атмосфери зимові фрукти та цитрусові, які були придбані на кошти, зібрані учнями-волонтерами під час акції «Не будь байдужим».

Гостям вдалося створити новорічний настрій у військовому шпиталі: хтось плескав, хтось посміхався, а хтось думками був удома.

 Дякуємо усім небайдужим учням, які долучились до участі у концерті! Дякуємо нашим захисникам, які мають незламний дух, і нехай рік новий додасть їм оптимізму, наснаги і невичерпної енергії.« повернутися до списку новин