Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Подорож країною НУШ

У Великочернятинській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 12 по 16 жовтня 2020р відбувся тиждень початкових класів під назвою " Подорож країною НУШ".

У перший день ми здійснили подорож до Смайликленду.  Кожного початківця  прикрашав смайлик, який відображав його  настрій. День починався з презентації "Мій клас", де діти у  класах демонстрували свою емблему і проголошували девіз. Потім в ігровій формі діти ділились один з одним своїми інтересами та уподобаннями. А під час роботи в творчих групах створили візитівку Смайликленду. Спільна діяльність дітей і вчителів сприяла налагодженню позитивної атмосфери, дружніх стосунків між учнями, відпрацьовували навички роботи в командах.

         Другого дня діти вирушили до Леголенду.  Атрибутом цього дня були браслети з лего. Деякі учні підійшли до цього завдання креативно і виготовили браслети вдома самостійно. День розпочався з командої рухливої гри з лего "Пліч-о-пліч".

А далі естафету підхопили вчителі – Інна Леонідівна Дзюба та Неоніла Василівна Васьковецька, які провели майстер-класи "Лего - це цікаво".

Діти з зацікавленням прониклись технологією використання лего. Леголенд створив неповторну атмосферу психологічного комфорту, згуртував учнів до спільної праці, де діти навчилися дослухатися до ідей своїх товаришів, співпереживати, творчо мислити.

Подорож до Здоров'яленду розпочалася з цікавих та  повчальних ігор і вправ на тему: "Вітаміни у нашому житті". Цей день був присвячений не тільки здоровому способу життя, а й тому що  діти показали себе спритними, витривалими, рішучими, організованими.

У четвер учні 1-4 класів завітали до Дослідоленду. Діти, як справжні науковці, обговорювали проблеми, висували гіпотези, перевіряли їх, працюючи в командах, формували висновки. Всі без винятку, діти і вчителі, були в захваті від творчої співпраці. Все це сприяло формуванню наукових понять у дітей і практичному засвоєнню одного з наукових способів пізнання довкілля - експерименту.

Наша захоплююча подорож завершилась тим, що ми відвідали Моволенд.  Цей день був присвячений Міжнародному дню рідної мови, де учні в ігровій формі дізнались багато нового, продемонстрували свої знання, вміння і навички, до того ж отримали позитивні емоції. По завершенню гри дітей чекали смаколики. Цей день приніс дітям не тільки гарний настрій, а ще й те що кожен відчув красу українського слова та бажання навчатись майстерно оперувати мовою.« повернутися до списку новин