Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

День миру в Україні

День миру в Україні встановлений Указом Президента № 100 від 5 лютого 2002 року «Про День миру» і відзначається щорічно 21 вересня — в Міжнародний день миру. Таким чином Україна підтримує рішення Генеральної Асамблеї ООН і підтверджує відданість країни ідеалам миру.

Наша держава протягом багатьох століть не раз відчувала, що таке війна. В багатьох українських родинах не дочекалися з війни рідних та близьких. Що таке смерть, розруха, голод, неймовірні людські страждання український народ відчув на собі. Тому до Міжнародного дня миру в нашій країні люди ставляться з глибокою пошаною і усвідомленням того болю, який завдає війна. Недаремно символом нашої держави став прапор, що має синьо-жовтий кольори, який символізує мирне небо та достаток.

У Міжнародний день Миру людина замислюється над тим, а що вона особисто зробила заради миру і злагоди хоча б у своєму оточуючому світі

На честь Дня Миру представництво ООН в Україні організовує Всеукраїнську акцію «Голуб Миру», до участі в якій запрошуються колективи та учні українських шкіл.

Учні  Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ст.. під керівництвом педагога-організатора Ромасєвої Н.М. долучилися до акції «Голуб миру» та створили плакат «Ми за Мир».

Класними керівниками було проведено бесіди, лекції та перегляд фільмів та обговорень, спрямованих на поглиблення розуміння питань миру .

Найбільше в світі щастя — це мир на землі, коли люди живуть спокійно, земля буяє квітом, а не здригається від страшних вибухів, а діти вільно спілкуються, здобувають знання, щоб зробити наш край ще прекраснішим. Мир на землі — це найбільше благо, бо є тато і мама, ніхто не гине у боях, і багато радості у світі.

 « повернутися до списку новин