Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Навчання в школі

Навчання в школі це час відкриттів та нового досвіду для дітей. Предметні олімпіади — це особливе випробування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню зібраність та самостійність

 

Взагалі, будь-яка олімпіада додає знань, діти дізнаються та відкривають для себе щось нове, те, чим би ніколи не поцікавилися б у звичайному житті. Також підготовка до олімпіади вчить бути терплячим та завзятим, адже певний матеріал зовсім нелегко засвоїти. Лінь найгірший ворог переможця, адже навіть те, що є для вас легким, також потрібно повторювати. Взагалі, треба зрозуміти, що олімпіада це саме те місце, де потрібно показати себе з найкращої сторони, де треба  викластись на всі 200% та гідно представити свою школу.  Добре, коли поруч є вчителі, які готові бути наставниками і допомагають учням реалізувати задумане. Небанальна історія такого успіху, такого тандему і в нашій школі: Моргун Валентин, учень 11 класу  і його наставник, учитель фізики та інформатики  Соколовський А.С. Завдяки плідній співпраці  Валентин здобув Диплом ІІІ ступеня на третьому етапі Всеукраїнської олімпіади з ІТ-технологій. Це перший здобуток такого рівня в історії учнівських олімпіад з ІТ-технологій  Старокостянтинівського району. Учень нагороджений  грамотою за високий рівень знань із даного фаху.

Адміністрація школи дякує батькам Моргун Людмилі Олексіївні та Юрію Петровичу за гарне виховання та підримку починань  свого сина.

 « повернутися до списку новин