Відділ освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Чудові досягнення наших спортсменів до Дня фізичної культури та спорту

12-13 вересня, напередодні Дня фізичної культури і спорту України, на бігових доріжках і в секторах спорткомплексу «Поділля» та стадіону національного університету у Хмельницькому проходив командний чемпіонат області з легкої атлетики 2019 року.

Збірна команда Старокостянтинівського району успішно взяла участь у цих змаганнях та посіла ІІ загальнокомандне місце серед районів і об’єднаних територіальних громад.

Вдало виступила вихованка тренера районної ДЮСШ Петрука О. М. Бабак Вікторія, яка на дистанції 100 м посіла І місце (12,5 сек) та виконала норматив І дорослого розряду, а на дистанції 200 м виборола ІІ місце (26,4 сек).

Войтюк Надія, яка навчається в Пашковецькому НВК (тренер Гоняк В. М.), отримала срібну медаль за штовхання ядра та бронзову – у метанні диска.

З особистими рекордами на дистанціях 1500 та 3000 м вдало виступив Сисюк Ілля (Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст., тренер – Петрук О. М.), який змагався в категорії «дорослі і молодь» і посів відповідно 9 та 6 місце.

Також залікові бали до командної скарбниці додали: Коваль Олександра – 4 місце (стрибки у висоту, жінки), 8 місце (стрибки у довжину, жінки) та Савченко Інна – 8 місце (біг на 100 м, жінки).

Наступним і відповідальним стартом для наших легкоатлетів стане першість Хмельницької області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ. Вікторію Бабак було включено до складу збірної команди Хмельницької області з легкої атлетики, яка бере участь у Всеукраїнських змаганнях 20-22 вересня 2019 року в м. Кропивницький.

Тож побажаємо нашим спортсменам легких стартів, вдалих виступів та гарних вражень.