Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРОЄКТ «ПЕДАГОГІЧНИЙ ОЛІМП УКРАЇНИ»

Про проєкт: Для того, щоб оцінити та розкрити вміння, таланти, професійність педагогів України, висловити їм повагу та глибоку вдячність, Інститут проблем виховання НАН України, УІВЦ «Галактика» та Спілка освітян України за підтримки та участі Офісу Президента України, Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, департаментів та управлінь галузі, проводять національний проєкт «Педагогічний Олімп України».

Мета проєкту

Надати можливість освітнім установам познайомити громадськість зі своїми кращими педагогами, що мають високі результати навчальної та виховної діяльності, які зробили індивідуальний внесок в освіту і виховання дітей.

Об’єднати найкращих професіоналів, новаторів, творчих педагогів-дослідників і фахівців освіти, незалежно від віку та місця проживання для обміну досвідом та розбудови галузі.

Підвищити престиж професії вчителя, соціальний статус освітян, відзначити особисті здобутки кращих педагогів.

Шляхом висвітлення нових імен в Почесній книзі педагогів України заохотити всіх, хто навчає та виховує молоде покоління. Показати високий фаховий потенціал та здобутки результативної діяльності освітян.

Нагороди

Для вшанування успішної роботи освітян, Організаційною радою Національного проєкту започатковані нагороди:

  • керівники структурних підрозділів управлінь освіти відзначаються почесним дипломом лауреата «За вагомий внесок у відродження педагогічної освіти України»;
  • заклади освіти і науки відзначаються почесною грамотою «Лідер освіти України — 2020», а їхні успішні керівники – національним визнанням «Почесний педагог України». Колективні та особисті успіхи висвітлюються на сторінках Книги пошани, розрахованої на широкий загал;
  • педагоги нагороджуються грамотою та національним визнанням «Почесний педагог України».

Імена та списки учасників публікуються на сайті Спілки освітян України www.sou2017.com.ua, інформаційні дані про учасників – на сайті заходу https://galaktika2005.wixsite.com/teachers-ua

Учасниками можуть бути

Будь-які фахівці, незалежно від віку, місця проживання та соціального статусу, які мають кваліфікаційний атестат, стаж роботи, позитивні відгуки і заохочення від вищих і контролюючих організацій, успішно зарекомендували себе в сфері навчання та виховання молодого покоління й активно беруть участь у суспільному житті колективів власних установ.

Урочисте проведення Проєкту відбудеться у жовтні 2020 року. Підготовка проходить за рахунок реєстраційних внесків учасників і спонсорських коштів, згідно з якими формується фонд для забезпечення випуску видання з інформацією про здобутки галузі, реалії сучасного педагогічного життя та якість забезпечення освіти, оренди зали, сценічного обладнання, апаратури, оформлення урочистої частини заходу та виступ артистів.

 

Переглянути додаток

 

Матеріали сайту osvita.adm-km.gov.ua« повернутися до списку новин