Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Творчий звіт у кінокультурному центрі ім. В. Ножки

З метою розкриття дивосвітудитячих талантів та розвитку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтвав закладах загальної середньоїо світи, 31січня в кінокультурному центрі ім. В. Ножки відбувся  творчий звіт дитячих колективів художньої самодіяльності «Мозаїка наших талантів».

Участь взяли 23 дитини з Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ст., 18 дітей з Веснянської ЗОШ І-ІІІ ст.,4 дитини з Радковецького НВК і 4 дитини з Поповецького НВК.

На тематичній виставці декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва були представлені експонати, виготовлені дітьми: 17 робіт у 6 техніках від Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ст., 25 робіт у 10 техніках Поповецького НВК, 14 робіт у 5 техніках Веснянської ЗОШ І-ІІІ ст., 20 робіт від гуртка ЦДТ «Художня виставка», який працює на базі Радковецького НВК.

На заході линули веселі й сумні пісні. Чарівною мелодією звучала пісня у виконанні Чернявської Анни з Веснянської ЗОШ І-ІІІ ст.

На сцені відбувалося театральне та фольклорні дійства. Захопленим було фольклорне дійство у виконанні фольклорного колективу Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ст., на якому яскраво відтворювались народні традиції

Звучалаі поезія, і гумор. Пронизливо прочитала вірш Ковальчук Ульяна з Поповецького НВК.

Були присутні й запальні танці, а діти виходили на сцену в яскравих костюмах.

Діти намагалися якнайкраще показати свої таланти.

Оцінювали учасників Лінійчук В. В., заступник директора ЦДТ,  Нагорна А. Л., МаєвськаГ.П., методисти ЦДТ, які  знайшли слова похвали для творчих дітей.

Учасники якнайкраще намагались показати свої таланти. Бурхливі оплески засвідчували, що присутні в залі батьки, родичі і друзі виступаючих радіють за їхні перші успіхи, перші важливі кроки до творчого самовираження.

Щира подяка творчій молоді та її наставникам за наполегливу працю.« повернутися до списку новин