Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Огляд художньої самодіяльності у Великомацевицькому та Іршиківському НВК

      11 березня 2020 року  проведено огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва у Великомацевицькому та Іршиківському НВК.

       На свято творчості дітей в обох навчальних закладах було представлено 133 роботи у 20 техніках. Концертна програма Великомацевицького НВК складалась з 19 номерів художньої самодіяльності,  Іршиківського НВК – з 7 номерів.

       Належний рівень виконавської майстерності продемонстрували вокалісти Великомацевицького НВК Стецюк Софія, яка виконала пісню «Мрії збуваються» та гурт «Калинонька» вихованців ЦДТ, учнів Великомацевицького НВК. Вдало виступила  учениця Іршиківського НВК Якобчук Наталія, що читала вірш  О.Радушинської «Бути жінкою».

Виразним та емоційним був виступ Олега Журавля, учня Великомацевицького НВК з читанням гуморески «Скажу вам по секрету».  По завершенню концерту до учасників та глядачів звернулась директор Центру дитячої творчості Сапчук Н.В., яка подякувала за проведення заходу, та побажала усім учасникам творчих злетів та перемог.

 « повернутися до списку новин