Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Тиждень козацької звитяги

З 12 по 16 жовтня у Староостропільському НВО "Дошкільний заклад, ЗОШ І-ІІІ ст, гімназія" проходив Тиждень козацької звитяги, присвячений Дню захисника України, Дню козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Головним меседжем тижня було поєднати доленосні події української та світової історії з сьогоденням нашої держави; започаткувати заходи, які в ще  не проводились. Було проведено багато виховних заходів: посвята у козачата,спортивні козацькі забави; бібліотечні уроки; конкурси малюнків «Слава козацька не вмре, не поляже»виготовлення листівки захиснику України, гуморині "Козацькі комікси"(плакати), арт-клубі "Козак очима сучасних дітей" (атрибути козака); години спілкування «Козацькому роду нема переводу»; відкриті уроки; конкурси поробок та інше.

Заходи, що проходили в рамках тижня, не залишили байдужими юнаків та дівчат. Для багатьох з них вони стали поштовхом до поглибленого вивчення історії, художньої літератури про ті славні часи, вдосконалення своєї фізичної сили, відмови від шкідливих звичок.

 

 « повернутися до списку новин