Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

«Добротою зігріваючи серця»

Відповідно річного плану роботи «Інклюзивно-ресурсного центру» і з нагоди відзначення в Україні 1 грудня Міжнародного дня осіб з інвалідністю,  28 листопада для 26 дітей, які за станом здоров’я навчаються на індивідуальній та  інклюзивній формі навчання та їхніх батьків (опікунів), було проведено свято «Добротою зігріваючи серця».  

Мета заходу  полягала в тому, щоб подарувати дітям справжнє веселе свято і надати малечі можливість продемонструвати свої таланти та здібності в дружньому товариському колі.

    Насичена та цікава програма заходу включала в себе і виконання колективного «колажу мрій», і декламування віршів, і різноманітні конкурси та розваги від аніматорів.

     Завдяки постійним спонсорам заходів для учнів з особливими освітніми потребами, Симоненко Євгенію та Симоненко Юлії, власникам кафе «Шоколад», діти та дорослі мали чудову можливість пригоститися  смачними стравами, спілкуватися в дружньому колі, просто відпочити від щоденних турбот і поділитися новими враженнями.« повернутися до списку новин