Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ТВАРИН

Сучасний світ занадто жорстокий, тому так важливо змалечку виховувати в дітей чемність, уважне і дбайливе ставлення до братів наших менших, відповідальність за домашніх тварин.

Саме таку мету ставили вчителі Морозівського НВК під час проведення 6 жовтня ІІІ Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», який організовував Благодійний фонд «Щаслива лапа». Класними керівниками було проведено виховні години, конкурс малюнків «Мій улюбленець», цікаві бесіди. Під час уроку учні розповідали про своїх домашніх улюбленців, про догляд за ними, мали можливість ознайомитися з правилами етичного ставлення до тварин, гуманними шляхами розв’язання проблеми безпритульних собак та котів, а також чинними правовими нормами, що стосуються захисту тварин від жорстокого поводження з ними. Діти отримали масу позитивних вражень.

Учні ще раз переконалися у тому, що відповідальне та гуманне ставлення до тварин, піклування про них робить наш світ кращим.

    Бажаємо, щоб в Україні, та й в цілому світі, не було безхатніх тварин та жорстоких людей. Цінуйте ту ласку та тепло, яку дають нам друзі наші менші.

 

 « повернутися до списку новин