Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Волонтерство в дії

12 жовтня 2018 року  в приміщенні Центру дитячої творчості відбувся ХУ районний зліт волонтерів,  на якому голови волонтерських загонів закладів загальної середньої освіти звітували про роботу протягом минулого навчального року. 

Відрадно чути, що в полі зору юних волонтерів є люди похилого віку,  воїни АТО  та  діти з обмеженими можливостями. Жодна справа в шкільній родині не обходиться без їхньої участі. Також волонтери активно підтримали  зініційовану Центром дитячої творчості Старокостянтинівської районної ради (директор Сапчук Н.В.) районну акцію «Не будь байдужим». Жоден учнівський колектив не залишився осторонь  благодійної справи - опіки людей похилого віку. На зібрані кошти було придбано пакунки із солодощами, з якими і завітали обрані  районним зльотом представники волонтерського руху,  головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської РДА Грінченко О.В, директор Центру дитячої творчості Н.В.Сапчук, директор Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Соколовська   А. Г., методист Центру дитячої творчості Стоянова С.М. у Самчиківський будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів. До Міжнародного Дня інвалідів  для мешканців Самчиківського будинку-інтернату учні Григорівської ЗОШ І-ІІІст.(директор Соколовська А.С.) підготували невелику концертну програму.

            Важко передати словами радість, з якою мешканці Самчиківського будинку для людей похилого віку зустрічали своїх гостей. Після завершення концерту та вручення «смаколиків» деякий час не відпускали мешканці будинку-інтернату волонтерів – дякували, розповідали про себе, ділилися своїми думками та спогадами.« повернутися до списку новин