Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Свято весни для дітей з особливими потребами

Сьогодні одним з пріоритетних напрямків в роботі з дітьми з інвалідністю є інклюзивна освіта і  створення інклюзивного середовища в суспільстві в цілому.

Донедавна термін «інклюзія» був досить незрозумілим,  він означає у буквальному розумінні «входження» дітей та дорослих з порушеннями психофізичного розвитку в середовище здорових людей.

      Звісно ж, такі зміни в суспільстві повинні відбуватися поступово. І особливого значення при цьому процесі набувають групові корекційні заняття з учнями, які за станом свого здоров’я не можуть навчатися разом зі своїми однолітками у класах.

     Святкові зустрічі, різноманітні майстер класи, екскурсії, конкурси відіграють не аби яке значення в житті дітей з інвалідністю  та їхніх батьків. Навчити цих особливих діток  відвідувати кафе, бібліотеки, музеї, магазини є важливим кроком їхнього входження в суспільне життя.

     15 березня, відповідно річного плану роботи районної психолого-медико-педагогічної консультації, в приміщенні кафе «Шоколад» відбулося свято весни для 22 дітей, які за станом здоров’я навчаються індивідуально та їхніх батьків.

     Метою даного заходу було не лише надати можливість учням та їхнім батькам відпочити та поспілкуватися, але й ознайомитися з новими, до цього багатьом невідомим дітям обладнанням: батут, м’яка гірка, поролонова яма, лабіринт, сухий басейн.

Від імені дітей, батьків, дякуємо нашим постійним спонсорам власникам кафе «Шоколад»: Симоненко Юлії та Симоненку Євгенію за активну життєву позицію що до підтримки дітей з інвалідністю в нашому районі.

 

Завідувач районною

психолого-медико-педагогічною консультацією

відділу освіти РДА

Ниник О.О.« повернутися до списку новин