Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Перемогу здобувають сильніші

З метою виявлення й підтримки інтелектуально та творчо обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, відповідно  наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 06.12.2017р. № 511-од  «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році» 17 та 18 лютого на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії проведено ІІ етап даного конкурсу.

 

          На  обласний етап конкурсу учнівських науково – дослідницьких робіт подано 12 наукових досліджень з 8 навчальних закладів району. Участь в даному етапі конкурсу взяло 9 юних науковців. Кожному з них потрібно пройти три етапи випробувань: отримати бали за заочне оцінювання своїх наукових досліджень, виконати контрольне завдання з базового  предмета та захистити свою науково – дослідницьку роботу.

         Найвищими балами оцінені роботи таких учнів: Чижової І. (Сахновецька ЗОШ І-ІІІ ст.) – 22,75б., Остапюк У. (Стецьківський НВК) – 21,3б. та Заїки А. (Староостропільське НВО) – 20,3б. З контрольним завданням найкраще справились: Чижова І. – 20,5б., Прокопчук К. (Самчиківська ЗОШ І-ІІІ ст.) – 19,5б., Кравець Л. (В.Мацевицький НВК) – 18б. та Пужанська М. (Воронковецька ЗОШ І-ІІІ ст.) – 17,5б. При захисті своїх напрацювань найбільше балів зуміли набрати:  Ващук М. (Бутовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) – 45б., Заїка А. та Павлюк О. (Староостропільське НВО) – по 40б.

       За результатами всіх трьох етапів випробувань  даного конкурсу, члени журі визнали переможцями тих учасників, які зуміли набрати в сумі 75 і більше балів. В цю категорію переможців потрапили: Прокопчук Каріна, яка отримала ІІ місце (80,5 б.), треті місця посіли: Ващук Маріна (78,45б.), Заїка Алла (76,3б.) та Чижова Ірина (75,25б.).

         Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації щиро вітає переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт – учнів – членів МАН України та бажає їм подальших творчих успіхів у навчальній та науковій діяльності.

 « повернутися до списку новин