Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Молодь обирає здоров’я

        З метою пропаганди та утвердження здорового способу життя,  підтримки обдарованих дітей та молоді 20 квітня 2018 року в залі районного центру культури ім. В.Ножки проведено районний  етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в якому взяли участь  13 команд.

        Кожна команда складалась із 7 учасників, які за 10 хвилин перебування на сцені представляли літературно-музичну-спортивну міні-композицію, спрямовану на популяризацію переваг здорового способу життя.

      Учасники фестивалю мали можливість розповсюдити кращий досвід з профілактики запобігання негативним проявам серед молоді, використовуючи вокальні, хореографічні, спортивні здібності, літературно-мистецькі засоби, власне бачення проблеми з активної позиції самих підлітків, що мало особливо переконуючу силу та мотивацію на здоровий спосіб життя.

       Тематику виступів було спрямовано на формування безпечної поведінки, розповсюдження позитивних ідей щодо збереження власного здоров'я та здоров'я оточуючих. Виступи команд дали уяву про наслідки паління, вживання наркотичних речовин, неправильного харчування, фізичного режиму, інтернет залежності.

     Також проведено конкурс плакатів та фотографій з даної тематики. Роботи, представлені на конкурс розкривали відношення сучасної молоді до здорового способу життя та ставлення до шкідливих звичок.

     Аналіз змісту і рівня виступів команд, представлених плакатів і фотоматеріалів засвідчує про формування в учнів переконань та внутрішньої мотивації на здоровий спосіб життя, культуру здоров’я, позитивний вплив на середовище життя. Позитивом є те, що практично усі команди дотримуючись регламенту виступу, достатньо розкрили тему фестивалю-конкурсу.

      За підсумками проведення фестивалю-конкурсу нагороджено грамотами відділу освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської  РДА та подарунками переможців і призерів:

в номінації «Літературно-музична - спортивна міні-композиція» за: - І місце: команду «Гармонія» Немиринецької ЗОШ   І-ІІІ ступенів;   - ІІ місце: команди: «Титани»  Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; «TEAM TIME» Староостропільського НВО; - ІІІ місце: команди: «Суперпроффі» Пашковецького НВК; «Феєрія» Сахновецької ЗОШ І –ІІІ ступенів; «Молодість» Іршиківського НВК;

в номінації «Конкурс плаката» за: - І місце: Котик Анастасію та Левчук Оксану, учнів Немиринецької ЗОШ   І-ІІІ ступенів; - ІІ місце: Кіру Руслана, учня Лажівської ЗОШ ІІ-ІІІ ст.; Звєрєву Юлію та Козак Валентину, учнів Пашковецького НВК;                        Пужанську Марію, ученицю Воронковецької ЗОШ І-ІІІ ст.; - ІІІ місце: Прокопишину Анну, ученицю Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ст.; Лисюк  Анну та Нагнибіду Анастасію, учнів Староостропільського НВО; Миколайчук Інну та Понзюк Каріну, учнів Пеньківського НВК;

в номінації «Конкурс фотографій» за: - І місце: Алєксєєва Олексія, учня Лажівської  ЗОШ ІІ-ІІІ ст.; Поповича Сергія, учня Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ст.; - ІІ місце: Вітюка Богдана, учня Староостропільського НВО (за 2 фотознімки); - ІІІ місце: Ручківського Назара, учня Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Сабат Єлізавету, ученицю Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ст.

     Також нагорожено грамотами відділу освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської  РДА та подарунками команди учасників районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»: «Фортуна» Ладигівського  НВК, «Смайл» Миролюбненської ЗОШ   І-ІІІ ступенів, «Нове покоління» Лажівської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів, «Джерело» Великомацевицького НВК, «Вітамін» Пеньківського НВК, «Здоров’я» Воронковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Енегргія» Бутовецької  ЗОШ І-ІІІ ступенів за популяризацію здорового способу життя, формування безпечної поведінки, розвиток життєвих навичок збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих.

     За підготовку команди-переможця районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» нагороджено грамотою відділу освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської  РДА Тоненчук Людмилу Володимирівну та Паламанюк Вікторію Федорівну,  керівників команди «Гармонія»  Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.     

    Зі сцени організаторами конкурсу всім керівникам команд та учасникам, керівникам ЗЗСО та всім хто допомагав у підготовці до конкурсу-фестивалю лунали слова вдячності за  популяризацію, пропаганду, роз’яснення серед підлітків, молоді переваг здорового способу життя, формування безпечної поведінки, розвиток життєвих навичок, відображення духовних цінностей, традицій народу в поєднанні з сучасними молодіжними напрямами.

    Макар Б.П., методист РМК« повернутися до списку новин