Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Мій світ без насильства

    В Україні проходить Міжнародна  акція «16 днів проти насилля». Щорічно вона розпочинається  з 25 листопада по  10 грудня в  багатьох країнах світу. Акцію у 1991 році ініціював Перший всесвітній інститут жіночого лідерства. Мета такої міжнародної ініціативи – привернення уваги до  насильства над дівчатами та жінками.

За неофіційними даними, від фізичного чи психологічного насильства страждає кожна третя жінка у нашій країні. Утім до правоохоронних органів звертаються одиниці. Жінкам соромно, вони бояться осуду сторонніх чи агресії з боку власних чоловіків.  Саме тому під час акції «16 днів проти насильства» важливо донести до кожного, що не потрібно мовчати і миритися з насильством. Воно йде по колу. Лише спільними зусиллями можна здолати чи бодай зменшити випадки насильства у сім'ї.

У Вишнопільському НВК  в рамках акції 3 грудня відбувся виховний захід «Мій світ без насильства».Він  розпочався конкурсом плакатів «Скажемо насильству – ні !». Під час заходу учні ознайомилися з видами насильства, розглядали ситуації, де визначали види насильства, вивчали правила , як запобігти насильству на вулиці. Повчальною була сценка «Лінощі – мати усіх вад». Змусила задуматись присутніх  та проаналізувати свої вчинки притча «Все залишає свій слід».« повернутися до списку новин