Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

У ПЕРШИЙ КЛАС ПО-НОВОМУ

Уже цього року найменші школярі Бутовецької ЗОШ, як і всієї України, розпочали навчання за новим стандартом. Акцент – на компетенціях і цінностях учнів. Основна мета шкільної реформи – висока якість освіти для кожної дитини. Сучасному суспільству потрібні саме ті люди, які не бояться ставити запитання, не бояться приймати рішення, не бояться нестандартно мислити. Саме це мають розвивати у школах.

Учитися — це цікаво

День у класі починається з розмови на підлозі ігрової кімнати. Півгодинне заняття називається «ранкове коло» — з учителькою діти говорять про минулі вихідні, про настрій і, зрештою, про все цікаве, чим хочуть поділитися. Щопонеділка на такому «ранковому колі» обирається тема, яку діти пізнаватимуть протягом тижня.

Протягом уроків діти вільні висловлюватися й ділитися думками про те, що відбувається. Тут не треба довго тягнути руку й боятися озватися, доки не дозволить учитель.Це і є новий підхід до навчання, в основі якого - цінність дитини, її здібностей.

В нас реалізується головна мета Нової Української Школи – розкрити потенціал кожної дитини, допомогти їй реалізувати себе у житті.« повернутися до списку новин