Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Новини

Чарівний світ музики

Дата створення: 09:50 25.06.2018

25 червня 2018 року до ПЗОТ «Калинівка» завітали керівники гуртків духового оркестру Кірсов Павло Анатолійович та оркестру народних інструментів Нижник Олександр Олексійович Центру дитячої творчості Старокостянтинівської районної ради. На музичному майстер-класі, що проводили керівники гуртків, діти мали змогу ознайомитись із різноманіттям інструментів, пройти бесіду-прослуховування та спробувати свої здобуті навички гри у створеному ними ансамблі. Олександр Олексійович та Павло Анатолійович із задоволенням та натхненням дали змогу дітям поринути у чарівний світ музики.

Робимо іграшки разом!

Дата створення: 09:47 22.06.2018

Літні канікули – пора відпочинку та позитивних емоцій, але щоб відпочинок був не лише приємний, а й змістовний, до ПЗОВ «Калинівка» 22 червня завітали керівники гуртків «Іграшки-сувеніри» (керівник Суліма Т.В.)  та «Мяка іграшка» (керівник Кубич Н.О.)  Центру дитячої творчості. Було проведено  майстер-класи для відпочиваючих І зміни табору. Діти ознайомились з техніками декоративного ужиткового мистецтва та із великим задоволенням прийняли активну участь у створенні сувенірів.  Власноруч виготовлені роботи діти із радістю демонстрували один-одному та вожатим табору «Калинівка». Від такої співпраці відпочиваючі та керівники гуртків отримали масу позитивних емоцій та приємних вражень.

Навчання вчителів Нової української школи

Дата створення: 09:24 08.06.2018

У нашому районі закінчилася третя очна сесія навчання вчителів 1 класів Нової української школи, яка тривала з 4 по 8 червня. П’ятиденна сесія, п’ять зустрічей промайнули як одна мить. Міні-лекції (частіше у формі діалогу), активності, руханки, практична діяльність, інтерактивні вправи, презентації, мозковий штурм перепліталися в один віночок позитивних емоцій. Діяльнісний підхід, особливості викладання навчальних предметів та інтегрованого курсу «Я досліджую світ», формування міжпредметних компетенцій у процесі тематичного навчання, методика  навчання гри з LEGO, особливості оцінювання навчальних досягнень учнів, робота з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку в умовах загальноосвітнього навчального закладу – саме з такими питаннями знайомилися учасники протягом сесії.  Важко, але плідно; багато видів робіт, але результативних; стомлені, але з усмішками, з новими знаннями, переконаннями і враженнями, з вірою в Нову українську школу учасники сесії завершили навчання.

«Літо, здрастуй! Школо, прощавай!»

Дата створення: 15:30 24.05.2018

       Відповідно річного плану роботи районної психолого-медико-педагогічної консультації та з нагоди відзначення в Україні Міжнародного дня захисту дітей, 24  травня для дітей-інвалідів, які за станом здоров’я навчаються індивідуально, на території Державного історико-культурного заповідника «Самчики»  відбувся виховний захід «Літо, здрастуй! Школо, прощавай!».

Спартакіада школярів - 2018

Дата створення: 09:33 22.05.2018

7-8 травня 2018р. в м. Хмельницький проходила Спартакіада школярів серед учнів 2000 р.н. і молодших з легкої атлетики. В цих змаганнях приймала участь і збірна команда Старокостянтинівського району. Після проведення відбіркового туру та учбово-тренувального збору до десятки кращих спортсменів району потрапили наступні учні:

Виховуємо патріотів

Дата створення: 11:51 21.05.2018

Завершився І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») організаторами якого були відділ  освіти, молоді та спорту  РДА  та Центр дитячої творчості Старокостянтинівської районної ради . Ця гра є системною формою роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, спортивно-оздоровчої роботи, прогресивною формою учнівського самоврядування, важливим засобом формування національно-патріотичної свідомості відповідно до ціннісних орієнтирів Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, підготовкою молоді до життєвих ситуацій та забезпечує важливим досвідом, відкриває нові здібності, об’єднує та навчає роботі в команді.

Регіональний збір лідерів учнівського самоврядування

Дата створення: 11:02 02.05.2018

26 квітня у Старокостянтинівському районі Центром дитячої творчості було організовано та проведено на базі Великомацевицького НВК регіональний збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування на тему: «Розвиток лідерських якостей на національних традиціях українського народу». Метою регіонального збору були обмін досвідом роботи органів учнівського самоврядування, активізація роботи комісій обласної ради старшокласників та проведення школи управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування.

Молодь обирає здоров’я

Дата створення: 15:32 20.04.2018

        З метою пропаганди та утвердження здорового способу життя,  підтримки обдарованих дітей та молоді 20 квітня 2018 року в залі районного центру культури ім. В.Ножки проведено районний  етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в якому взяли участь  13 команд.