Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Новини

Привітання воїнів АТО

Дата створення: 13:13 29.12.2017

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят до Старокостянтинівського військового шпиталю з вітаннями та подарунками воїнам АТО , що знаходяться на лікуванні та реабілітації, завітали директор ЦДТ Наталія Сапчук , координатор лідерів учнівського самоврядування Оначенко Юлія, голова Центру волонтерів районної Ради старшокласників Чугаєнко Євгенія та Коваль Олександр, представник ГО «За конкретні справи». Долучилась до привітань волонтер Миропольська Оксана, яка передала подарунки захисникам від Фейсбук-аукціону «Старокостянтинів небайдужий».

Визначились переможці

Дата створення: 13:31 26.12.2017

       20 та 22 грудня 2017 року на базі міського професійно – технічного ліцею та Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ст.  проходив І етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН України. Участь в даному заході взяло 26 учнів з 14 загальноосвітніх навчальних закладів І –ІІІ ступенів.      При виконанні контрольного завдання з базових предметів глибокі знання показали такі учасники конкурсу: Заїка Юля – 28 балів (Староостропільське НВО), Супрун Іллона – 25.5 балів (Радковецький НВК), Мельник Маряна – 24,7 балів ( Пашковецький НВК), Ващук Маріна – 23 бали (Бутовецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Прокопчук Каріна – 22,5 бали (Самчиківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Остапюк Ульяна – 21,5 бал (Стецьківський НВК), Кравець Людмила – 21 бал (В.Мацевицький НВК), Чижова Ірина – 20,5 балів  (Сахновецька ЗОШ І-ІІІ ст.) та Корець Катерина – 20 балів (В.Мацевицький НВК).

Королева спорту набирає хід

Дата створення: 09:02 13.12.2017

Наприкінці 2017 року відбулась низка легкоатлетичних змагань в приміщенні. 30 листопада та 1 грудня в місто Хмельницький на Кубок області з легкої атлетики серед дорослих відбула команда Старокостянтинівського району в складі школярів 2000 року народження і молодших. Дані учні є вихованцями тренерів-викладачів РДЮСШ відділу освіти Петрука О. М. (Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.), Ковальчука Є. П. (Староостропільське НВО), Фуртеля В. В. (Воронковецька ЗОШ І-ІІІ ст.).

Просвітницькі заходи проведення ЗНО – 2018

Дата створення: 10:55 11.12.2017

08 грудня 2017 року в глядацькій    залі кінокультурного  центру імені В.Ножки  проведено зустріч випускників 11- х класів району з представниками ВРЦОЯО.  Випускники, керівники освітніх закладів, класні керівники, батьки ознайомилися  з форматом проведення ЗНО у 2018 році. Учасники зустрічі змогли поставити запитання та отримати відповіді на питання, які їх хвилювали.

Свято «Даруйте усмішки усім»

Дата створення: 09:54 04.12.2017

       30.11.2017р.  відповідно річного плануроботи районної психолого-медико-педагогічної консультації  та з нагоди відзначення  2 грудня Міжнародного дня інвалідів в Україні,  в розважальному закладі «Шоколад»,  відбулося свято «Даруйте  усмішки усім». На захід було запрошено дітей, які за станом здоров’я навчаються індивідуально, а також  їхніх батьків, опікунів, педагогічних працівників.

"IQ-Поділля" - відбірковий етап 2017 року

Дата створення: 09:35 04.12.2017

І ось знову в стінах Великочернятинської школи людно та гамірно. В спортивній залі йдуть останні приготування, а у тих, хто завітав до школи – хвилювання. Саме такою атмосферою просочений Міжшкільний чемпіонат серед учнівської молоді «IQ-Поділля», який 23 листопада зібрав команди Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Стецьківського НВК, Губчанського НВК та Пеньківського НВК позмагатися у вправності розуму, інтелекту та прихильності фортуни.

Конференція "Україна на шляху децентралізації освіти"

Дата створення: 10:44 27.11.2017

23 листопада 2017 року начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Анатолійович Чернега у складі делегації Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації взяв  участь у конференції «Україна на шляху децентралізації освіти», яка відбулася у місті Києві. Метою конференції було розглянути перебіг та перспективи реформи децентралізації в системі загальної середньої освіти (висвітлити здобутки, ідентифікувати основні перепони, окреслити подальші кроки).

Сучасний освітній заклад

Дата створення: 14:30 20.11.2017

Школа … Це не тільки споруда, це стрімкий потік, вир, що перетворює її на живе й бурхливе диво. Це місце, де дитина живе своїм життям, а вчителі створюють атмосферу радості, творчості й доброти,  усвідомлюючи, що лише за таких умов можна плекати  інтелектуальне і духовне майбутнє держави. Зробити школу сучасною, її випускників конкурентноспроможними, компетентними , здатними реалізувати свої ідеї, здібності, обдарування – пріоритетні цілі в роботі педагогічного колективу Григорівської  загальноосвітньої школи, на базі якої днями було проведено районний семінар учителів початкових класів та вчителів фізичної культури на тему : «Сучасний урок в умовах сільської школи».

Незабутні враження

Дата створення: 08:58 17.11.2017

Всією школою ми з нетерпінням чекали 10 листопада, адже знали, що чекає на нас цікава подорож. Старалися всі підтягуючи «хвости» з навчальних предметів,  допомагали один одному у навчанні щоб зайняти успішне місце в списку претендентів для поїздки в столицю нашої держави м.Київ.

Тиждень початкової школи у Іршиківському НВК

Дата створення: 14:42 10.11.2017

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів Іршиківського НВК пройшов Тиждень початкової школи  з 23  по 27 листопада 2017 р. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою тематику.