Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Новини

Свято юних талантів

Дата створення: 16:19 02.11.2017

Свято юних талантів З метою відродження й популяризації патріотичної пісні, виявлення талановитої та обдарованої молоді, підвищення рівня естетичного виховання підростаючого покоління та популяризації сучасного танцю 1 листопада 2017 року в кінокультурному центрі «Мир» відбувся районний фестиваль патріотичної пісні «Україно, любий край!» та сучасного танцю «Ритми часу»,  організований та проведений відділом освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської райдержадміністрації та Центром дитячої творчості Старокостянтинівської районної ради, у якому взяли участь 98 учасників з 23 загальноосвітніх навчальних закладів та Центру дитячої творчості.

Пісенний фестиваль

Дата створення: 16:14 02.11.2017

Українська пісня – один із найдавніших видів народної творчості. Вона є однією із святинь нашого народу, його гордістю, геніальною поетичною біографією українців. У ній завжди вчувається голос Батьківщини, ніжний голос матері, слова мудрої поради і золотий промінчик надії. Вона впливає на серця людей, пробуджує відчуття приналежності до рідної країни, до української землі.

День учнівського самоврядування у Воронковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 14:29 11.10.2017

Актуальність учнівського самоврядування зумовлена необхідністю виховання особистості, яка володіє не лише певною сумою знань, умінь та навичок, але й має здатність активно включатися у демократичні процеси, що відбуваються у нашій школі.

Виставка "Дари осені"

Дата створення: 11:36 09.10.2017

Стало доброю традицією відзначення традиційного свята осені та проведення доброчинної ярмарки солодощів. Відбулося таке 22 вересня і у Воронковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Свято туризму

Дата створення: 10:39 29.09.2017

Однією з найефективніших засобів формування здорового способу життя, розширення кругозору дітей та юнацтва, виховання моральних якостей молодого покоління  є туристсько-краєзнавча робота. У Міжнародний день туризму, 27 вересня 2017 року, за ініціативи  Центру  Дитячої творчості було організовано та проведено районне свято туризму . Участь у  ньому взяли  учні  із 11 загальноосвітніх навчальних закладів району, вихованці Центру дитячої творчості та педагоги, всього близько 100 учасників. На святі були присутні головний спеціаліст  відділу освіти  молоді та спорту Грінченко О.В., директор ЦДТ Сапчук Н.В. та методист районного методичного кабінету Мордюк О.І. які привітали учасників із святом.