Відділ освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Новини

Підготовка до ЗНО - 2019

Дата створення: 08:57 29.01.2019

26 січня 2019 року на базі Сахновецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (директор Адамчук Надія Василівна)Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно з Вінницьким регіональним центром оцінювання якості освітипроведено  тренувально-діагностичне тестування  з української мови для випускників 11 класів  закладів освіти району та тренінг для вчителів української мови і літератури.

Славний ювілей

Дата створення: 08:28 29.01.2019

Яскраві миті щастя невдаваного,

Творчий звіт Староостропільського НВК

Дата створення: 10:04 25.01.2019

24 січня в Староостропільському НВО успішно пройшов щорічний творчий звіт дитячих колективів художньої самодіяльності за темою «Мозаїка наших талантів» з метою підтримки юних обдарувань, їх творчого, інтелектуального, духовного і цілеспрямованого розвитку та організації змістовного дозвілля учнівської молоді.

Творчий звіт Миролюбненської ЗОШ

Дата створення: 09:52 25.01.2019

З метою підтримки юних обдарувань, їх творчого, інтелектуального, духовного, цілеспрямованого розвитку та організації змістовного дозвілля учнівської молоді 23 січня відбувся звіт художньої самодіяльності за темою «Мозаїка наших талантів» в Миролюбненській ЗОШ І-ІІІ ст.

Творчий звіт району

Дата створення: 08:59 24.01.2019

З метою підтримки юних обдарувань, їх творчого, інтелектуального, духовного і цілеспрямованого розвитку та організації змістовного дозвілля учнівської молоді 21 січня розпочався щорічний звіт художньої самодіяльності за темою «Мозаїка наших талантів».

Акція "Оберіг"

Дата створення: 10:11 28.12.2018

В Україні з давніх-давен Святий Миколай опікується усіма, особливо дітками, воїнами, допомагає бідним у скруті, хворим у зціленні.

Виставка «Новорічно – Різдвяних композицій»

Дата створення: 15:17 26.12.2018

З метою виховання у дітей бережливого ставлення до природи, збереження зелених «лісових красунь», формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, 22 грудня 2018 року Центром дитячої творчості була ініційована виставка «Новорічно – Різдвяних композицій» у приміщенні Старокостянтинівської райдержадміністрації. На неї відгукнулися 22 заклади загальної середньої освіти. Вони представили зимові віночки, стилізовані ялинки, новорічних казкових персонажів, сюжетні композиції. Серед матеріалів, які були використані, діти застосували папір, картон, вату, нитки, цукерки, природні матеріали (хвою, шишки) тощо. В цілому, всі авторські роботи відзначаються своєю неповторністю та майстерністю виконання.

В день Святого Миколая з подарунками в Самчиківський будинок-інтернат

Дата створення: 08:22 22.12.2018

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають не лише діти, а й дорослі. В цей святковий зимовий час розпочинаються дива. Найперше родинне свято, яке несе тепло, радість й подарунки, а дорослим ще й спогади про дитинство – це 19 грудня, день Святого Миколая.

Відбувся районний тур Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2019"

Дата створення: 16:01 17.12.2018

14 грудня 2018 року на базі закладів загальної середньої освіти району відбувся районний етап всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2019": Великочернятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів - номінація "Географія", Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - "Захист Вітчизни". Конкурсанти змагались в конкурсних випробуваннях "Дослідження", "Методичний практикум", "Практична робота", "Тестування з фахової майстерності" та "Урок".

Свято Калити в Сербинівському ЗДО "Сонечко"

Дата створення: 13:30 17.12.2018

   13 грудня  святкуємо День святого Андрія Первозванного. Свято Андрія і його особливості святкування розпочинають зимовий цикл тематичних Різдвяно-Новорічних свят. Діти ЗДО «Сонечко» теж знайомляться і вивчають традиції святкування зимових свят нашого народу. Педагоги нашого закладу виховують у дітей інтерес до народної творчості, любов до рідного краю, повагу до традицій прадідів. Важливе місце займає формування усвідомленого ставлення до календарно-обрядових свят, залучення дошкільників до безпосередньої участі в них.