Відділ освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Новини

Творчий звіт району

Дата створення: 08:59 24.01.2019

З метою підтримки юних обдарувань, їх творчого, інтелектуального, духовного і цілеспрямованого розвитку та організації змістовного дозвілля учнівської молоді 21 січня розпочався щорічний звіт художньої самодіяльності за темою «Мозаїка наших талантів».

Акція "Оберіг"

Дата створення: 10:11 28.12.2018

В Україні з давніх-давен Святий Миколай опікується усіма, особливо дітками, воїнами, допомагає бідним у скруті, хворим у зціленні.

Виставка «Новорічно – Різдвяних композицій»

Дата створення: 15:17 26.12.2018

З метою виховання у дітей бережливого ставлення до природи, збереження зелених «лісових красунь», формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, 22 грудня 2018 року Центром дитячої творчості була ініційована виставка «Новорічно – Різдвяних композицій» у приміщенні Старокостянтинівської райдержадміністрації. На неї відгукнулися 22 заклади загальної середньої освіти. Вони представили зимові віночки, стилізовані ялинки, новорічних казкових персонажів, сюжетні композиції. Серед матеріалів, які були використані, діти застосували папір, картон, вату, нитки, цукерки, природні матеріали (хвою, шишки) тощо. В цілому, всі авторські роботи відзначаються своєю неповторністю та майстерністю виконання.

В день Святого Миколая з подарунками в Самчиківський будинок-інтернат

Дата створення: 08:22 22.12.2018

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають не лише діти, а й дорослі. В цей святковий зимовий час розпочинаються дива. Найперше родинне свято, яке несе тепло, радість й подарунки, а дорослим ще й спогади про дитинство – це 19 грудня, день Святого Миколая.

Відбувся районний тур Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2019"

Дата створення: 16:01 17.12.2018

14 грудня 2018 року на базі закладів загальної середньої освіти району відбувся районний етап всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2019": Великочернятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів - номінація "Географія", Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - "Захист Вітчизни". Конкурсанти змагались в конкурсних випробуваннях "Дослідження", "Методичний практикум", "Практична робота", "Тестування з фахової майстерності" та "Урок".

Свято Калити в Сербинівському ЗДО "Сонечко"

Дата створення: 13:30 17.12.2018

   13 грудня  святкуємо День святого Андрія Первозванного. Свято Андрія і його особливості святкування розпочинають зимовий цикл тематичних Різдвяно-Новорічних свят. Діти ЗДО «Сонечко» теж знайомляться і вивчають традиції святкування зимових свят нашого народу. Педагоги нашого закладу виховують у дітей інтерес до народної творчості, любов до рідного краю, повагу до традицій прадідів. Важливе місце займає формування усвідомленого ставлення до календарно-обрядових свят, залучення дошкільників до безпосередньої участі в них.

Готуємо захисників Вітчизни

Дата створення: 11:02 12.12.2018

Виховання громадянина – одне з найважливіших завдань сьогоднішньої школи. Це процес, який сприяє формуванню комплексу таких особистісних якостей і рис характеру, як патріотична свідомість, відповідальність і мужність, готовність працювати на благо Батьківщини, захищати та зміцнювати її міжнародний авторитет; повага до культури, звичаїв і традицій нашої країни.

Наші долоні - проти насильства

Дата створення: 09:17 10.12.2018

        У сучасному світі поруч із добром та радістю вистачає місця для жорстокості та насильства: насильства дорослих над дітьми, жорстокості одних дітей по відношенню до інших…

Міжнародний день волонтера

Дата створення: 08:09 07.12.2018

5 грудня уся світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера. Саме з цієї нагоди  у Губчанському НВК І-ІІІ ступенів проводилась акція “Даруй Добро”

Мій світ без насильства

Дата створення: 15:33 04.12.2018

    В Україні проходить Міжнародна  акція «16 днів проти насилля». Щорічно вона розпочинається  з 25 листопада по  10 грудня в  багатьох країнах світу. Акцію у 1991 році ініціював Перший всесвітній інститут жіночого лідерства. Мета такої міжнародної ініціативи – привернення уваги до  насильства над дівчатами та жінками.