Відділ освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Новини

ОЛIМПIЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ В ЛЕВКIВСЬКIЙ ЗОШ І-ІІ ст.

Дата створення: 16:11 26.09.2018

З 10 по 14 вересня 2018року в Левківській  ЗОШ І-ІІ ст. проходили спортивні змагання в рамках Олімпійського тижня. Він був урочисто відкритий на загальношкільній лінійці 10 вересня та проведений Всеукраїнський Олімпійський урок.В рамках спортивного свята «Сильніше, вище, краще!» учні змагалися з легкої атлетики. Молодші школярі брали участь у веселих стартах. Між учнями 5-9  класів був проведений футбольний матч.

Корекційна допомога дітям з особливими освітніми потребами в «Інклюзивно-ресурсному центрі»

Дата створення: 14:10 05.09.2018

З нового навчального року розпочав свою роботу  «Інклюзивно-ресурсний центр» Старокостянтинівської районної ради. Одним з основних напрямків роботи закладу є надання корекційної допомоги дітям з різними видами порушень у здоров’ї.

Корекційна допомога дітям з мовленнєвими порушеннями в «Інклюзивно-ресурсному центрі»

Дата створення: 13:36 05.09.2018

Одним з домінуючих порушень у психофізичному розвитку дітей дошкільного та шкільного віку в нашому районі є мовленнєве.

Парк шкільних автобусів Старокостянтинівщини готовий до нового навчального року

Дата створення: 14:24 27.08.2018

Відповідно до розпорядження голови Хмельницької  державної адміністрації В.Лозового від 26.07.2018 № 172/2018-р "Про стан підготовки навчальних закладів  до нового 2018/2019 навчального року", 27 серпня  2018 року на території станції технічного обстеження транспортних засобів ( ПП Саєнко) у м.Старокостянтинів, з метою перевірки стану готовності шкільних автобусів до роботи у новому 2018/2019 навчальному році, комісією відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, на чолі з начальником відділу Сергієм Чернегою Сергієм Ааатолійовичем, головним спеціалістом  відділу  Ниником Анатолієм Олександровичем та механіком відділу Тероезюком Миколою Васильовичем проведено огляд шкільних автобусів.

Чарівний світ музики

Дата створення: 09:50 25.06.2018

25 червня 2018 року до ПЗОТ «Калинівка» завітали керівники гуртків духового оркестру Кірсов Павло Анатолійович та оркестру народних інструментів Нижник Олександр Олексійович Центру дитячої творчості Старокостянтинівської районної ради. На музичному майстер-класі, що проводили керівники гуртків, діти мали змогу ознайомитись із різноманіттям інструментів, пройти бесіду-прослуховування та спробувати свої здобуті навички гри у створеному ними ансамблі. Олександр Олексійович та Павло Анатолійович із задоволенням та натхненням дали змогу дітям поринути у чарівний світ музики.

Робимо іграшки разом!

Дата створення: 09:47 22.06.2018

Літні канікули – пора відпочинку та позитивних емоцій, але щоб відпочинок був не лише приємний, а й змістовний, до ПЗОВ «Калинівка» 22 червня завітали керівники гуртків «Іграшки-сувеніри» (керівник Суліма Т.В.)  та «Мяка іграшка» (керівник Кубич Н.О.)  Центру дитячої творчості. Було проведено  майстер-класи для відпочиваючих І зміни табору. Діти ознайомились з техніками декоративного ужиткового мистецтва та із великим задоволенням прийняли активну участь у створенні сувенірів.  Власноруч виготовлені роботи діти із радістю демонстрували один-одному та вожатим табору «Калинівка». Від такої співпраці відпочиваючі та керівники гуртків отримали масу позитивних емоцій та приємних вражень.

Навчання вчителів Нової української школи

Дата створення: 09:24 08.06.2018

У нашому районі закінчилася третя очна сесія навчання вчителів 1 класів Нової української школи, яка тривала з 4 по 8 червня. П’ятиденна сесія, п’ять зустрічей промайнули як одна мить. Міні-лекції (частіше у формі діалогу), активності, руханки, практична діяльність, інтерактивні вправи, презентації, мозковий штурм перепліталися в один віночок позитивних емоцій. Діяльнісний підхід, особливості викладання навчальних предметів та інтегрованого курсу «Я досліджую світ», формування міжпредметних компетенцій у процесі тематичного навчання, методика  навчання гри з LEGO, особливості оцінювання навчальних досягнень учнів, робота з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку в умовах загальноосвітнього навчального закладу – саме з такими питаннями знайомилися учасники протягом сесії.  Важко, але плідно; багато видів робіт, але результативних; стомлені, але з усмішками, з новими знаннями, переконаннями і враженнями, з вірою в Нову українську школу учасники сесії завершили навчання.