Відділ освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Новини

Корекційна допомога дітям з мовленнєвими порушеннями в «Інклюзивно-ресурсному центрі»

Дата створення: 13:36 05.09.2018

Одним з домінуючих порушень у психофізичному розвитку дітей дошкільного та шкільного віку в нашому районі є мовленнєве.

Парк шкільних автобусів Старокостянтинівщини готовий до нового навчального року

Дата створення: 14:24 27.08.2018

Відповідно до розпорядження голови Хмельницької  державної адміністрації В.Лозового від 26.07.2018 № 172/2018-р "Про стан підготовки навчальних закладів  до нового 2018/2019 навчального року", 27 серпня  2018 року на території станції технічного обстеження транспортних засобів ( ПП Саєнко) у м.Старокостянтинів, з метою перевірки стану готовності шкільних автобусів до роботи у новому 2018/2019 навчальному році, комісією відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, на чолі з начальником відділу Сергієм Чернегою Сергієм Ааатолійовичем, головним спеціалістом  відділу  Ниником Анатолієм Олександровичем та механіком відділу Тероезюком Миколою Васильовичем проведено огляд шкільних автобусів.

Чарівний світ музики

Дата створення: 09:50 25.06.2018

25 червня 2018 року до ПЗОТ «Калинівка» завітали керівники гуртків духового оркестру Кірсов Павло Анатолійович та оркестру народних інструментів Нижник Олександр Олексійович Центру дитячої творчості Старокостянтинівської районної ради. На музичному майстер-класі, що проводили керівники гуртків, діти мали змогу ознайомитись із різноманіттям інструментів, пройти бесіду-прослуховування та спробувати свої здобуті навички гри у створеному ними ансамблі. Олександр Олексійович та Павло Анатолійович із задоволенням та натхненням дали змогу дітям поринути у чарівний світ музики.

Робимо іграшки разом!

Дата створення: 09:47 22.06.2018

Літні канікули – пора відпочинку та позитивних емоцій, але щоб відпочинок був не лише приємний, а й змістовний, до ПЗОВ «Калинівка» 22 червня завітали керівники гуртків «Іграшки-сувеніри» (керівник Суліма Т.В.)  та «Мяка іграшка» (керівник Кубич Н.О.)  Центру дитячої творчості. Було проведено  майстер-класи для відпочиваючих І зміни табору. Діти ознайомились з техніками декоративного ужиткового мистецтва та із великим задоволенням прийняли активну участь у створенні сувенірів.  Власноруч виготовлені роботи діти із радістю демонстрували один-одному та вожатим табору «Калинівка». Від такої співпраці відпочиваючі та керівники гуртків отримали масу позитивних емоцій та приємних вражень.

Навчання вчителів Нової української школи

Дата створення: 09:24 08.06.2018

У нашому районі закінчилася третя очна сесія навчання вчителів 1 класів Нової української школи, яка тривала з 4 по 8 червня. П’ятиденна сесія, п’ять зустрічей промайнули як одна мить. Міні-лекції (частіше у формі діалогу), активності, руханки, практична діяльність, інтерактивні вправи, презентації, мозковий штурм перепліталися в один віночок позитивних емоцій. Діяльнісний підхід, особливості викладання навчальних предметів та інтегрованого курсу «Я досліджую світ», формування міжпредметних компетенцій у процесі тематичного навчання, методика  навчання гри з LEGO, особливості оцінювання навчальних досягнень учнів, робота з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку в умовах загальноосвітнього навчального закладу – саме з такими питаннями знайомилися учасники протягом сесії.  Важко, але плідно; багато видів робіт, але результативних; стомлені, але з усмішками, з новими знаннями, переконаннями і враженнями, з вірою в Нову українську школу учасники сесії завершили навчання.

«Літо, здрастуй! Школо, прощавай!»

Дата створення: 15:30 24.05.2018

       Відповідно річного плану роботи районної психолого-медико-педагогічної консультації та з нагоди відзначення в Україні Міжнародного дня захисту дітей, 24  травня для дітей-інвалідів, які за станом здоров’я навчаються індивідуально, на території Державного історико-культурного заповідника «Самчики»  відбувся виховний захід «Літо, здрастуй! Школо, прощавай!».

Спартакіада школярів - 2018

Дата створення: 09:33 22.05.2018

7-8 травня 2018р. в м. Хмельницький проходила Спартакіада школярів серед учнів 2000 р.н. і молодших з легкої атлетики. В цих змаганнях приймала участь і збірна команда Старокостянтинівського району. Після проведення відбіркового туру та учбово-тренувального збору до десятки кращих спортсменів району потрапили наступні учні:

Виховуємо патріотів

Дата створення: 11:51 21.05.2018

Завершився І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») організаторами якого були відділ  освіти, молоді та спорту  РДА  та Центр дитячої творчості Старокостянтинівської районної ради . Ця гра є системною формою роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, спортивно-оздоровчої роботи, прогресивною формою учнівського самоврядування, важливим засобом формування національно-патріотичної свідомості відповідно до ціннісних орієнтирів Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, підготовкою молоді до життєвих ситуацій та забезпечує важливим досвідом, відкриває нові здібності, об’єднує та навчає роботі в команді.