Відділ освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Новини

«Літо, здрастуй! Школо, прощавай!»

Дата створення: 15:30 24.05.2018

       Відповідно річного плану роботи районної психолого-медико-педагогічної консультації та з нагоди відзначення в Україні Міжнародного дня захисту дітей, 24  травня для дітей-інвалідів, які за станом здоров’я навчаються індивідуально, на території Державного історико-культурного заповідника «Самчики»  відбувся виховний захід «Літо, здрастуй! Школо, прощавай!».

Спартакіада школярів - 2018

Дата створення: 09:33 22.05.2018

7-8 травня 2018р. в м. Хмельницький проходила Спартакіада школярів серед учнів 2000 р.н. і молодших з легкої атлетики. В цих змаганнях приймала участь і збірна команда Старокостянтинівського району. Після проведення відбіркового туру та учбово-тренувального збору до десятки кращих спортсменів району потрапили наступні учні:

Виховуємо патріотів

Дата створення: 11:51 21.05.2018

Завершився І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») організаторами якого були відділ  освіти, молоді та спорту  РДА  та Центр дитячої творчості Старокостянтинівської районної ради . Ця гра є системною формою роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, спортивно-оздоровчої роботи, прогресивною формою учнівського самоврядування, важливим засобом формування національно-патріотичної свідомості відповідно до ціннісних орієнтирів Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, підготовкою молоді до життєвих ситуацій та забезпечує важливим досвідом, відкриває нові здібності, об’єднує та навчає роботі в команді.

Регіональний збір лідерів учнівського самоврядування

Дата створення: 11:02 02.05.2018

26 квітня у Старокостянтинівському районі Центром дитячої творчості було організовано та проведено на базі Великомацевицького НВК регіональний збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування на тему: «Розвиток лідерських якостей на національних традиціях українського народу». Метою регіонального збору були обмін досвідом роботи органів учнівського самоврядування, активізація роботи комісій обласної ради старшокласників та проведення школи управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування.

Молодь обирає здоров’я

Дата створення: 15:32 20.04.2018

        З метою пропаганди та утвердження здорового способу життя,  підтримки обдарованих дітей та молоді 20 квітня 2018 року в залі районного центру культури ім. В.Ножки проведено районний  етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в якому взяли участь  13 команд.

«Славні нащадки Еллади»

Дата створення: 13:46 16.04.2018

12 квітня 2018 року в приміщенні районного центру культури ім. В. Ножки відбувся обласний огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  закладів загальної середньої освіти та Центру дитячої творчості Старокостянтинівського району. Тематика обласного огляду-конкурсу – «Славні нащадки Еллади». Концертна програма, у якій взяли участь 156 учасників, була насиченою та складалась з 18 різножанрових номерів.

Котилася писаночка…

Дата створення: 09:00 03.04.2018

Фестиваль читців та естрадної пісні

Дата створення: 08:39 23.03.2018

23 березня 2018 року, з метою популяризації естрадної пісні та мистецтва художнього слова, виявлення талановитих та обдарованих дітей , відбувся фестиваль читців та естрадної пісні, у якому взяли участь 90  учнів з 20 закладів загальної середньої освіти  та вихованці Центру дитячої творчості.

Свято весни для дітей з особливими потребами

Дата створення: 14:32 16.03.2018

Сьогодні одним з пріоритетних напрямків в роботі з дітьми з інвалідністю є інклюзивна освіта і  створення інклюзивного середовища в суспільстві в цілому.

Виставка "Знай і люби свій край"

Дата створення: 14:00 15.03.2018

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту та Центру дитячої творчості з 14.03 по 30.03.2018 року у приміщенні центральної районної бібліотеки відбулася районна заочна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Захід проводився з метою підтримки та розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, пробудження у дітей поваги до національної спадщини. Близько 100 творчих експонатів були представлені на виставці у 25 техніках декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва. Найбільш яскраві роботи представлені у техніках вироби з солоного тіста, природних матеріалів, декоративний розпис та народний живопис, оригамі, вироби з шкіри, м’яка іграшка. Разом з традиційними, знайомими усім, були представлені роботи виконані маловідомими техніками кінусайга, асамбляж, пейп-арт. Кращі роботи юних митців Старокостянтинівщини візьмуть участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва.