Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Новини

Поїздка до Хмельницького академічного театру

Дата створення: 08:19 29.01.2020

26 січня здобувачі освіти із семи закладів загальної середньої освіти мали чудову нагоду переглянути виставу “Дванадцять місяців  “ у Хмельницькому академічному театрі імені М.Старицького.

Групові корекційні заняття в «Інклюзивно-ресурсному центрі»

Дата створення: 08:15 23.12.2019

        Те, що для здорової дитини є цілком можливим і легким в виконанні може бути складним і незрозумілим для дитини з порушенням інтелектуального розвитку.

Святий Миколай завітав до Самчиківського будинку-інтернату

Дата створення: 10:22 21.12.2019

Святий Миколай – покровитель дітей, молоді, а ще він допомагає обездоленим, усім,  хто знаходиться в скрутному становищі.

Військові обереги від Святого Миколая

Дата створення: 08:20 20.12.2019

В рамках Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая» 18 грудня 2019, напередодні новорічно-різдвяних свят, з привітаннями прийдешніх свят та з оберегами завітали у Старокостянтинівський військовий шпиталь директор Центру дитячої творчості Сапчук Н.В., методисти.

Співпраця «Інклюзивно-ресурсного центру» зі спеціальними школами-інтернатами

Дата створення: 11:31 10.12.2019

З 3 по 6 грудня  фахівцями ІРЦ проводилася комплексна оцінка психолого -педагогічного розвитку  дітей Старокостянтинівського району, які за станом здоров’я навчаються у Антонінській спеціальній школі-інтернаті.

Волонтери відвідали військовий шпиталь

Дата створення: 08:25 10.12.2019

5 грудня, напередодні Дня збройних сил України, за ініціативи директора Центру дитячої творчості Сапчук Н.В., волонтери Григорівської ЗОШ І-ІІІст. відвідали військовий шпиталь у м.Старокостянтиові.  Патріотичні пісні, дотепний гумор та запальний народний танок подарували святковий настрій військовим, які знаходяться на лікуванні. Завдяки волонтерам Онуфрійчук С.В., Миропольській О.В. та голові фермерського господарства «Власник» Косюку В.Є. (с.Миролюбне)  військовим були передані солодощі та запашні, червонобокі яблука.

Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата створення: 08:22 29.11.2019

Напередодні відзначення в Україні Міжнародного дня людей з інвалідністю, 28 грудня, працівники «Інклюзивно-ресурсного центру» запросили дітей, які отримують психолого-педагогічну допомогу та корекційно-розвиткові послуги в ІРЦ, на День терапевтичної казки. Захід проведено з метою подарувати дітям та їхнім батькам позитивні емоції, радість та сміх, які мають цілющий вплив.

Фестиваль української патріотичної пісні «Україно, любий край» та сучасного танцю «Ритми часу»

Дата створення: 08:52 18.11.2019

14 листопада в приміщенні районного центру культури ім. В.Ножки відбувся районний фестиваль української патріотичної пісні «Україно, любий край» та сучасного танцю «Ритми часу».

Конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

Дата створення: 09:25 06.11.2019

Учениця Бутовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубина Євгенія нагороджена дипломом ІІ ступеня  в номінації «Портрет» обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Вітаємо Дубину Євгенію, бажаємо цікавих ракурсів, яскравих фотоспалахів та нових перемог!

Фестиваль "Співає юність України"

Дата створення: 08:03 04.11.2019

      31 жовтня 2019 року у приміщенні Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва відбувся обласний фестиваль хорового мистецтва «Співає юність України» колективів закладів загальної  середньої та позашкільної  освіти.