Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Новини

#stopбулінг

Дата створення: 08:47 29.10.2018

22 жовтня у приміщенні Староостропільського НВО пройшла цікава та змістовна зустріч з працівниками Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Цісарук М.Є. та Боровик О.О. Інформаційну кампанію #СтопБулінг для дітей та їх батьків розпочато в межах проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!».

Турбота про людей похилого віку

Дата створення: 11:13 19.10.2018

Серед духовних цінностей, які у наш час набрали особливої актуальності, є милосердя, людяність, толерантність… Так, їх катастрофічно не вистачає, світ «збіднів» без ласкавих слів турботи про ближнього, без звичайного «прости».

Усі ми українці – козацького роду

Дата створення: 11:10 18.10.2018

         Козаки – славні воїни та захисники рідної землі; безстрашні, горді, незламні; яскравий приклад мужності, героїзму, патріотизму; люди, нащадки яких з такою самовідданістю, самопожертвою боронять зараз на сході кордони нашої держави.

Волонтерство в дії

Дата створення: 14:22 15.10.2018

12 жовтня 2018 року  в приміщенні Центру дитячої творчості відбувся ХУ районний зліт волонтерів,  на якому голови волонтерських загонів закладів загальної середньої освіти звітували про роботу протягом минулого навчального року. 

День захисника у Ладигівському НВК

Дата створення: 11:06 15.10.2018

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.

Методична робота ІРЦ

Дата створення: 13:07 12.10.2018

12.10. 2018 року, відповідно річного плану «Інклюзивно-ресурсного центру»  працівниками ІРЦ було проведено  навчальний семінар для асистентів вчителів інклюзивних класів та  вчителів індивідуального навчання на тему: «Актуальні питання забезпечення освітніх потреб дітей з порушеннями психофізичного розвитку в умовах індивідуального та інклюзивного навчання».

Урок доброти до Всесвітнього дня тварин

Дата створення: 16:12 08.10.2018

  1931 році у Флоренції на міжнародному конгресі прихильників руху на захист природи, що там проходив, було прийнято рішення щорічно 4 жовтня відзначати Всесвітній день захисту тварин. Дата проведення всесвітнього дня захисту тварин була вибрана не випадково. 4 жовтня - день пам'яті про Франциска Ассизького (помер 4 жовтня 1226), одного з найбільш шанованих у католицькій церкві святих. Франциск Ассизький вважається у католиків покровителем тварин, тому учасники конгресу і зупинилися саме на цьому дні…

У ПЕРШИЙ КЛАС ПО-НОВОМУ

Дата створення: 16:06 04.10.2018

Уже цього року найменші школярі Бутовецької ЗОШ, як і всієї України, розпочали навчання за новим стандартом. Акцент – на компетенціях і цінностях учнів. Основна мета шкільної реформи – висока якість освіти для кожної дитини. Сучасному суспільству потрібні саме ті люди, які не бояться ставити запитання, не бояться приймати рішення, не бояться нестандартно мислити. Саме це мають розвивати у школах.

Всеукраїнський день бібліотек у Веснянській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата створення: 16:04 01.10.2018

Є у вересні особлива дата – 30 вересня – Всеукраїнський  день бібліотек. Сучасна бібліотека – це не просто книгозбірня, а й відкритий кожному безмежний інформаційний світ; це храм духовності, до якого завжди можна прийти не тільки в пошуках істини, а й за розрадою, прагненням досягти душевної рівноваги. Для більшості людей бібліотеки – це частина їхнього життя. Тому 30 вересня – це свято всіх причетних до закладів культури і освіти, для всіх, хто любить книгу і хто присвятив своє життя подвижницькій праці на ниві просвіти.  

ОЛIМПIЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ В ЛЕВКIВСЬКIЙ ЗОШ І-ІІ ст.

Дата створення: 16:11 26.09.2018

З 10 по 14 вересня 2018року в Левківській  ЗОШ І-ІІ ст. проходили спортивні змагання в рамках Олімпійського тижня. Він був урочисто відкритий на загальношкільній лінійці 10 вересня та проведений Всеукраїнський Олімпійський урок.В рамках спортивного свята «Сильніше, вище, краще!» учні змагалися з легкої атлетики. Молодші школярі брали участь у веселих стартах. Між учнями 5-9  класів був проведений футбольний матч.