Відділ освіти Старокостянтинівської РДА
Хмельницької області

Новини

Урок доброти до Всесвітнього дня тварин

Дата створення: 16:12 08.10.2018

  1931 році у Флоренції на міжнародному конгресі прихильників руху на захист природи, що там проходив, було прийнято рішення щорічно 4 жовтня відзначати Всесвітній день захисту тварин. Дата проведення всесвітнього дня захисту тварин була вибрана не випадково. 4 жовтня - день пам'яті про Франциска Ассизького (помер 4 жовтня 1226), одного з найбільш шанованих у католицькій церкві святих. Франциск Ассизький вважається у католиків покровителем тварин, тому учасники конгресу і зупинилися саме на цьому дні…

У ПЕРШИЙ КЛАС ПО-НОВОМУ

Дата створення: 16:06 04.10.2018

Уже цього року найменші школярі Бутовецької ЗОШ, як і всієї України, розпочали навчання за новим стандартом. Акцент – на компетенціях і цінностях учнів. Основна мета шкільної реформи – висока якість освіти для кожної дитини. Сучасному суспільству потрібні саме ті люди, які не бояться ставити запитання, не бояться приймати рішення, не бояться нестандартно мислити. Саме це мають розвивати у школах.

Всеукраїнський день бібліотек у Веснянській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата створення: 16:04 01.10.2018

Є у вересні особлива дата – 30 вересня – Всеукраїнський  день бібліотек. Сучасна бібліотека – це не просто книгозбірня, а й відкритий кожному безмежний інформаційний світ; це храм духовності, до якого завжди можна прийти не тільки в пошуках істини, а й за розрадою, прагненням досягти душевної рівноваги. Для більшості людей бібліотеки – це частина їхнього життя. Тому 30 вересня – це свято всіх причетних до закладів культури і освіти, для всіх, хто любить книгу і хто присвятив своє життя подвижницькій праці на ниві просвіти.  

ОЛIМПIЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ В ЛЕВКIВСЬКIЙ ЗОШ І-ІІ ст.

Дата створення: 16:11 26.09.2018

З 10 по 14 вересня 2018року в Левківській  ЗОШ І-ІІ ст. проходили спортивні змагання в рамках Олімпійського тижня. Він був урочисто відкритий на загальношкільній лінійці 10 вересня та проведений Всеукраїнський Олімпійський урок.В рамках спортивного свята «Сильніше, вище, краще!» учні змагалися з легкої атлетики. Молодші школярі брали участь у веселих стартах. Між учнями 5-9  класів був проведений футбольний матч.

Корекційна допомога дітям з особливими освітніми потребами в «Інклюзивно-ресурсному центрі»

Дата створення: 14:10 05.09.2018

З нового навчального року розпочав свою роботу  «Інклюзивно-ресурсний центр» Старокостянтинівської районної ради. Одним з основних напрямків роботи закладу є надання корекційної допомоги дітям з різними видами порушень у здоров’ї.

Корекційна допомога дітям з мовленнєвими порушеннями в «Інклюзивно-ресурсному центрі»

Дата створення: 13:36 05.09.2018

Одним з домінуючих порушень у психофізичному розвитку дітей дошкільного та шкільного віку в нашому районі є мовленнєве.

Парк шкільних автобусів Старокостянтинівщини готовий до нового навчального року

Дата створення: 14:24 27.08.2018

Відповідно до розпорядження голови Хмельницької  державної адміністрації В.Лозового від 26.07.2018 № 172/2018-р "Про стан підготовки навчальних закладів  до нового 2018/2019 навчального року", 27 серпня  2018 року на території станції технічного обстеження транспортних засобів ( ПП Саєнко) у м.Старокостянтинів, з метою перевірки стану готовності шкільних автобусів до роботи у новому 2018/2019 навчальному році, комісією відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, на чолі з начальником відділу Сергієм Чернегою Сергієм Ааатолійовичем, головним спеціалістом  відділу  Ниником Анатолієм Олександровичем та механіком відділу Тероезюком Миколою Васильовичем проведено огляд шкільних автобусів.

Чарівний світ музики

Дата створення: 09:50 25.06.2018

25 червня 2018 року до ПЗОТ «Калинівка» завітали керівники гуртків духового оркестру Кірсов Павло Анатолійович та оркестру народних інструментів Нижник Олександр Олексійович Центру дитячої творчості Старокостянтинівської районної ради. На музичному майстер-класі, що проводили керівники гуртків, діти мали змогу ознайомитись із різноманіттям інструментів, пройти бесіду-прослуховування та спробувати свої здобуті навички гри у створеному ними ансамблі. Олександр Олексійович та Павло Анатолійович із задоволенням та натхненням дали змогу дітям поринути у чарівний світ музики.